Dalaman Havalimanı Kaş Paylaşımlı & Özel Transfer

Dalaman Havalimanı Kaş Transfer
Dalaman Kaş Paylaşımlı Transfer:
Paylaşımlı Transfer, Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a ulaşım için tercih edilecek fiyat ve performansı en iyi seçeneklerden birisi. Paylaşımlı transfer isminden de anlaşıldığı gibi size özel olmayan başkalarıyla paylaştığınız araçlarla yapılıyor. Sizin aracı paylaşmak için birilerini bulmanız gerekmiyor. Sadece kendiniz için rezervasyon yapmanız yeterli. Firmalar genelde uçakların iniş saatlerine göre havalimanında araç bulunduruyor. Sizin gibi uçaktan inip Kaş’a gidecek birkaç kişiyle aynı aracı paylaşıyorsunuz. Genelde Mercedes Benz Vito ya da Sprinter benzeri araçlar kullanıyorlar. Yoğunluğa göre 8 kişilik ya da 16 kişilik bir araç olabiliyor. Dalaman Havalimanı Kaş arası yaklaşık 150 kilometre. Yolculuk yaklaşık 2 saat 15 dakika sürüyor. Yol boyunca bir defa ihtiyaç molası veriliyor. Bu araçlar herkesi oteline kadar bırakmıyor fakat Kaş merkezinde uğradıkları birkaç farklı noktadan otelinize en yakın olanı seçebilirsiniz. Firmalar genelde transfer gününden bir gün önce sizi arayıp transferi kullanıp kullanmamanızla ilgili teyidiniz alıyor.. Ayrıca rezervasyon için sizden bir ücret talep edilmiyor. Ödemeyi yolculuğunuzun sonunda yapabiliyorsunuz.

Dalaman Kaş Özel Transfer:
Özel transferde söför sizin istediğiniz saatte Dalaman Havalimanı’nda bekliyor ve Kaş’ta otelinize kadar götürüyor. Özel araç tuttuğunuzda ücret kişi sayısına göre değişmiyor. Araç için para ödüyorsunuz, Grubunuzda kaç kişi olduğuna bağlı olarak maksimum 4 kişilik, 7 kişilik ya da 13 kişilik araçlardan birisini tercih edebilirsiniz.

Dalaman Kaş Transfer Firmaları, Saatleri ve Ücretleri:

Shuttle Transfer
Telefon: +905322841150

Mavi Transfer
Telefon: +905428014800

Vikings Transfer
Telefon: +905448343431

Transfer kullanmak istemeyenler için:
Dalaman Havalimanı Kaş Arası Toplu Taşıma
Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a doğrudan giden toplu taşıma aracı bulunmuyor. Bu sebeple öncelikle Havaş Otobuslerini kullanarak Fethiye otogarına gitmeniz gerekiyor. Sonrasında Otogradan Fethiye-Kaş minibuslerini kullanarak Kaş’a ulaşabilirsiniz.
-Dalaman Havallimanı – Fethiye Otogar arası Havaş otobusüyle yaklaşık 1 Saat 20 dakika
-Fethiye Otogar – Kaş arası minibus ile yaklaşık 2 saat
Totalde 3 saat 30 dakika gibi sürede Kaş’ta olacağınızı düşünerek hata edebilirsiniz. Havaş otobüsünün ve Fethiye-kaş minibüsünün hareket saatini beklemek zorunda kalacaksınız. Ayrıca minübüsler Fethiye – Kaş güzergahı üzerinde birçok defa yolcu almak duraklayacaktır.
Bu yüzden özellikle Kaş’tan havalimanına dönüş yolculuğunuzda bu ulaşımın 5 saat süreceğine yönelik planınızı yapmanızda fayda var.

YORUMUNU PAYLAŞ

Yorum Yap
İsminiz